1 / 2
E shitur
Foto e Mauspad CONNECT IT Battle Rnbw, XL, prej pëlhure, i zi
Foto e Mauspad CONNECT IT Battle Rnbw, XL, prej pëlhure, i zi

Mauspad CONNECT IT Battle Rnbw, XL, prej pëlhure, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
24.01 €
22.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.09 €
Ju kurseni 1.48 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mauspadi CONNECT IT Battle Rnbw është shoqëruesi ideal për këdo që beson në cilësi dhe stil. Është bërë nga materiali cilësor, i cili siguron një sipërfaqe të shkëlqyeshme për çdo lloj mausi. Në të do të keni hapësirë të mjaftueshme edhe për tastierën tuaj të lojrave. Përveç kësaj, mauspadi nuk lëviz kur punoni dhe luani, falë bazës prej gome. Jetëgjatësia e gjatë e përdorimit të skajeve kundër fërkimit sigurohet nga qepja e tyre. Sipërfaqja e tij është e pajisur me një sipërfaqe tekstili antistatike. Përmasat e tij janë: 886 × 246 × 3 mm.
Lansuar:
8. 11. 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Për t'u përdorur në:
Lojë
Dizajni:
Cerná, Motiv
EAN:
8595610614355
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mauspad CONNECT IT Battle Rnbw, XL, prej pëlhure, i zi
22.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo