1 / 8
E shitur
Foto e Mauspad CONNECT IT NEO RGB, L, e zezë
Foto e Mauspad CONNECT IT NEO RGB, L, e zezë
Foto e Mauspad CONNECT IT NEO RGB, L, e zezë
Foto e Mauspad CONNECT IT NEO RGB, L, e zezë
Foto e Mauspad CONNECT IT NEO RGB, L, e zezë
Foto e Mauspad CONNECT IT NEO RGB, L, e zezë
Foto e Mauspad CONNECT IT NEO RGB, L, e zezë
Foto e Mauspad CONNECT IT NEO RGB, L, e zezë

Mauspad CONNECT IT NEO RGB, L, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
46.85 €
45.23 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 38.33 €
Ju kurseni 1.62 €
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky mauspad për lojtarë profesionistë dhe amatorë përputhet me mausë lazer, optik dhe mekanik. Ka bazë të gomës jo-rrëshqitëse kurse skajet e qepura stabilizojnë formën e shtresës dhe garantojnë jetëgjatësinë e saj më të gjatë pa i lënë skajet. Paketa përfshin një kabllo Micro USB të thurur si dhe një fletë afishe promovuese "CONNECT IT NEO".
Lansuar:
6. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Gomë, metrazhë
Për t'u përdorur në:
Gaming
Kodi:
CMP-3100-LG
Dizajni:
Zezë
Ndriçim RGB:
Për tastierë dhe maus:
Gjerësia mm:
800
Lartësia mm:
3
Trashësia mm:
300
Madhësia:
L
Pesha g:
640
Prodhuesi:
CONNECT IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
EAN:
8595610627935
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mauspad CONNECT IT NEO RGB, L, e zezë
45.23 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo