1 / 1
Продадено
Слика на MausPad /подлога за глувче HP Pavilion Gaming 300

MausPad /подлога за глувче HP Pavilion Gaming 300

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.17 €
19.31 €
со ДДВ Без ДДВ 16.36 €
Заштеди 4.87 €
-20%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
22. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Материјали:
Текстил
Да се користи во:
Игра
Код:
4PZ84AA#ABB
дизајн:
ЦРНО
Ширина mm:
400
Висина mm:
2
Дебелина мм:
350
Производител:
HP
EAN:
192545881968
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
MausPad /подлога за глувче HP Pavilion Gaming 300
19.31 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ