1 / 4
Продадено
Слика на Подлога за глушец, црна
Слика на Подлога за глушец, црна
Слика на Подлога за глушец, црна
Слика на Подлога за глушец, црна

Подлога за глушец, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,790 MKD.
2,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,110 MKD.
Заштеди 300 MKD.
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
7. 1. 2021, Лансиран
Гаранција за производителот:
1 година
Материјали:
Текстил
Да се користи во:
Игра
Код:
GLO-MP-ELEM-FIRE
дизајн:
ЦРНО
Ширина mm:
410
Висина mm:
460
Дебелина мм:
4
Доверливост:
100 %
Пеша г.:
325
Производител:
Славна трка за игри на среќа со компјутер
Веб-страница на производителот:
Pcgamingrace.com
EAN:
850005352624
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Подлога за глушец, црна
2,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ