1 / 5
Продадено
Слика на мауспед Genesis Carbon 500 Lava, Maxi
Слика на мауспед Genesis Carbon 500 Lava, Maxi
Слика на мауспед Genesis Carbon 500 Lava, Maxi
Слика на мауспед Genesis Carbon 500 Lava, Maxi
Слика на мауспед Genesis Carbon 500 Lava, Maxi

мауспед Genesis Carbon 500 Lava, Maxi

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.04 €
25.80 €
со ДДВ Без ДДВ 21.86 €
Заштеди 3.24 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Материјали:
Ткаенина
Код:
NPG-0749
Гаранција за производителот:
1 година
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
5901969402452
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
мауспед Genesis Carbon 500 Lava, Maxi
25.80 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ