1 / 7
E shitur
Foto e Mauspad Endgame Gear MPC1200 Cordura Stealth, i zi
Foto e Mauspad Endgame Gear MPC1200 Cordura Stealth, i zi
Foto e Mauspad Endgame Gear MPC1200 Cordura Stealth, i zi
Foto e Mauspad Endgame Gear MPC1200 Cordura Stealth, i zi
Foto e Mauspad Endgame Gear MPC1200 Cordura Stealth, i zi
Foto e Mauspad Endgame Gear MPC1200 Cordura Stealth, i zi
Foto e Mauspad Endgame Gear MPC1200 Cordura Stealth, i zi

Mauspad Endgame Gear MPC1200 Cordura Stealth, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
118.17 €
108.45 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 91.90 €
Ju kurseni 9.73 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mauspad i madh për lojëra e serisë Endgame Gear MPC, i bërë nga pëlhura origjinale CORDURA, ka përmasa 1200 x 600 x 3 mm. E gjithë sipërfaqja e tij është veçanërisht e qëndrueshme, ai largon papastërtitë dhe ujin dhe ofron veti të shkëlqyera rrëshqitëse. Pjesa e poshtme është bërë prej gome natyrale dhe siguron një shkallë të lartë të rrëshqitjes. Cordura është një pëlhurë me cilësi të lartë që ofron qëndrueshmëri ekstreme. Kjo e bën sipërfaqen e këtij mauspad rezistente ndaj konsumimit dhe deformimit. Skajet e jashtme janë të qepura për të parandaluar fragmentimin e materialit. Mauspad është shumë i qëndrueshëm pavarësisht trashësisë prej vetëm 3 mm. Ky edicion super elegant përmban një dizajn të zi me logon e një prodhuesi minimalist në këndin e sipërm të djathtë. Mauspda Endgame Gear MPC1200 Cordura është i pajisur me një fund të gomës, e cila siguron që të mos lëvizë edhe gjatë lëvizjeve të forta të mausit në situatat më të tensionuara në lojën tuaj.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Për t'u përdorur në:
Lojë
Kodi:
EGG-MPC-1200-BLK
Dizajni:
Zezë
E qepur:
Gjerësia mm:
1200
Lartësia mm:
3
Trashësia mm:
600
Lansuar:
12. 2. 2021
Prodhuesi:
Endgame Gear
Ueb-i i prodhuesit:
Endgamegear.com
EAN:
4251442503994
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mauspad Endgame Gear MPC1200 Cordura Stealth, i zi
108.45 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo