1 / 3
E shitur
Foto e MausPad E-Blue Gaming XL, i gjelbërt / zi
Foto e MausPad E-Blue Gaming XL, i gjelbërt / zi
Foto e MausPad E-Blue Gaming XL, i gjelbërt / zi

MausPad E-Blue Gaming XL, i gjelbërt / zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20.91 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17.72 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mauspadi E-Blue Gaming ka një sipërfaqe të rehatshme që në mënyrë të përkryer transferon çdo lëvizje dhe iu ndihmon të arrini fitoren në çdo betejë. Skajet e thurura janë të lëmuara dhe dora jote nuk lodhet edhe pas përdorimit të gjatë të tij. Cilësia e lartë e maauspadit kundër rrëshqitjes ngjitet në sipërfaqen e tavolinës dhe krijon stabilitet edhe gjatë betejave më të ashpra. E-Blue Gaming ka peshë të lehtë dhe mund të paloset në mbështjellësen e tij që t'a bartni me vete kudo. Ka madhësi 892 x 300 mm me një trashësi prej vetëm 3 mm që siguron hapësirë ??të mjaftueshme për çdo lëvizje të mausit. Mause padi vjen me ngjyrë gjelbërt/zi.
Lansuar:
7. 11. 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
892
Materiali:
Tekstil
Kodi:
EMP010GR
Prodhuesi:
E-Blue
Ngjyra:
Zezë, Gjelbër
Lartësia [mm]:
3
Trashësia [mm]:
300
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6921607107289
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
MausPad E-Blue Gaming XL, i gjelbërt / zi
20.91 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo