1 / 5
E shitur
Foto e Mauspad Corsair Gaming MM100, Medium, i zi
Foto e Mauspad Corsair Gaming MM100, Medium, i zi
Foto e Mauspad Corsair Gaming MM100, Medium, i zi
Foto e Mauspad Corsair Gaming MM100, Medium, i zi
Foto e Mauspad Corsair Gaming MM100, Medium, i zi

Mauspad Corsair Gaming MM100, Medium, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20.91 €
19.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.35 €
Ju kurseni 1.62 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mauspad Corsair Gaming MM100 Mauspadi Corsair Gaming MM100 është i optimizuar për të gjitha ndjeshmëritë e miut dhe siguron komoditet të përsosur, punë të saktë dhe të shpejtë. Ndriçimi i personalizuar do të habisë çdo lojtar dhe do të përmirësojë përvojën e lojës. Avantazhet e ketij mausipadi : fokus preciz dhe shenja te përsosura te miut, ndriçim i rregullueshëm, sipërfaqja mjaft e madhe 320mm x 270mm siguron miun me një vend të sigurtë dhe përshtatet fort pa marrë parasysh lëvizjet e tij. Sipërfaqja e saj e strukturuar siguron miun me fokus të saktë, rrëshqitje të shkëlqyeshme dhe punë të shpejtë. Dimensionet: Lartësia: 3 mm Gjerësia: 322 mm Thellësia: 270 mm Ngjyra: Zezë
Kodi i prodhuesit:
CH-9100020-EU
Lansuar:
4. 7. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Tekstil
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
843591021159
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mauspad Corsair Gaming MM100, Medium, i zi
19.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo