1 / 6
Foto e Mauspad ASUS ROG Scabbard II, i kuq
Foto e Mauspad ASUS ROG Scabbard II, i kuq
Foto e Mauspad ASUS ROG Scabbard II, i kuq
Foto e Mauspad ASUS ROG Scabbard II, i kuq
Foto e Mauspad ASUS ROG Scabbard II, i kuq
Foto e Mauspad ASUS ROG Scabbard II, i kuq

Mauspad ASUS ROG Scabbard II, i kuq

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
55.24 €
48.47 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 41.07 €
Ju kurseni 6.78 €
-12%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
ROG Scabbard II është një mauspad i madh me një mbulesë mbrojtëse nano që largon ujin, yndyrën dhe pluhurin. Kjo do t'ju japë hapësirë të mjaftueshme për të lëvizur mausin dhe aksesorët e lojës. Është i pajisur me karakteristika të shkëlqyera për funksionim të rehatshëm, të shpejtë dhe të saktë dhe shkëlqen në qëndrueshmërinë e tij. Merrni kontrollin e fushës së betejës së lojës me Asus ROG Scabbard II. ROG Scabbard II është bërë nga pëlhura e endure e qëndrueshme me rezistencë ndaj ujit, pluhurit dhe vajit të klasës 100 të Shoqatës Amerikane të Kimistëve dhe Ngjyruesve të Tekstileve (AATCC). Ai mbrohet kështu nga derdhja aksidentale dhe pastrohen dhe mirëmbahen lehtë. Ka një shtresë mbrojtëse ushtarake nano që siguron një sipërfaqe të qëndrueshme dhe të ndjeshme gjurmimi. Falë trajtimit të tij të veçantë, sipërfaqja e tekstilit është deri në 1.5 herë më e lëmuar se pëlhura standarde, që ju siguron një sipërfaqe me fërkime adekuate dhe është e shkëlqyeshme për senzorët optikë dhe laserik. Mbushja e dritës 3 mm sjell më pas një nivel tjetër komoditeti në lojë. ROG Scabbard II me përmasa prej 900 x 400 x 3 mm do të sigurojë hapësirë të mjaftueshme për laptopin, tastierën, mausin dhe aksesorët e tjerë të lojërave. Gjithashtu mbron tavolinën tuaj nga lëngjet dhe dëmtimet.
Lansuar:
9. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Tekstil
Për t'u përdorur në:
Gaming
Kodi:
90MP0210-BPUA00
Dizajni:
Kuq
E qepur:
Për tastierë dhe maus:
Gjerësia mm:
900
Lartësia mm:
3
Trashësia mm:
400
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
4718017832670
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mauspad ASUS ROG Scabbard II, i kuq
48.47 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo