1 / 3
Foto e Maus wireless Dell MS3320W, i zi
Foto e Maus wireless Dell MS3320W, i zi
Foto e Maus wireless Dell MS3320W, i zi

Maus wireless Dell MS3320W, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,990 MKD.
1,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,800 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-6%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Një maus modern wireless për punë të rehatshme me një kompjuter, i cili përdor një senzor optik me një rezolucion prej 1600 dpi. Avantazhi i tij është një buton i veçantë për ta ndezur ose fikur atë, i cili siguron jetë më të gjatë të baterisë. Ky maus ka 3 butona dhe një rrotë. Ndërfaqja: 2.4 GHz, Bluetooth 5.0. Furnizimi me energji mundësohet nga 1x bateri AA (e përfshirë).

Lansuar:
22. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Bluetooth, radio frequencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
3
Ergonomia:
Universal
Lloji i baterisë:
AA
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Rrota:
Mekanike
Kodi:
570-ABHK
Gjerësia mm:
60,5
Lartësia mm:
38.3
Trashësia mm:
104.4
Besueshmëria:
100 %
Ndjeshmëria maksimale DPI:
1600
Pesha g:
65
Prodhuesi:
Dell
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5397184289204
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus wireless Dell MS3320W, i zi
1,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo