1 / 7
E shitur
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi

Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
11,590 MKD.
10,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10,086 MKD.
Ju kurseni 1,000 MKD.
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Maus me formë ergonomike për rehati maksimale, i cili ka teknologji wireless Razer HyperSpeed. Punon me Bluetooth. Bateria zgjat për deri në 120 orë pune. Kablloja fleksibile Razer Speedflex ka rezistencë minimale. Mausi ofron çelësa optikë, senzor optik Razer Focus + 20K DPI, memorie të brendshme të avancuar dhe 8 butona të programueshëm. Ky maus ka specifikat më të mira brenda kësaj klase, shoqëruar me veçori të reja inteligjente.

Lansuar:
8. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
8
Lojë:
Taste të personalizueshëm:
Lloji i baterisë:
E integruar, E integruar
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Rrota:
Mekanike
Drita e pasme:
Sinkronizim të RGB:
Razer Chroma
Kodi:
RZ01-03350100-R3G1
Ngjyrë e pasme:
RGB
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
88
Prodhuesi:
Razer
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8886419332992
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
10,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo