1 / 2
Продадено
Слика на Подлога за глушец MausPad MP510 - М.
Слика на Подлога за глушец MausPad MP510 - М.

Подлога за глушец MausPad MP510 - М.

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,093 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
1. 12. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Ширина [мм]:
320
Материјали:
Гума, текстил (крпа)
Да се користи во:
Игра
Код:
MPA-MP510-M
дизајн:
ЦРНО
Зашиени:
По
Производител:
Кулер мајстор
Веб-страница на производителот:
Coolermaster.com
Висина [mm]:
3
Дебелина [mm]:
270
EAN:
4719512069158
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Подлога за глушец MausPad MP510 - М.
1,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ