1 / 8
Слика на Глувче Logitech G300s, gaming, црно
Слика на Глувче Logitech G300s, gaming, црно
Слика на Глувче Logitech G300s, gaming, црно
Слика на Глувче Logitech G300s, gaming, црно
Слика на Глувче Logitech G300s, gaming, црно
Слика на Глувче Logitech G300s, gaming, црно
Слика на Глувче Logitech G300s, gaming, црно
Слика на Глувче Logitech G300s, gaming, црно

Глувче Logitech G300s, gaming, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,714 MKD.
2,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,371 MKD.
Заштеди 224 MKD.
-9%

Само уште 7
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
910-004345
Лансиран:
17 јануари 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB
Пеша [g]:
109
Време на одговор [ms]:
1
Конектори:
USB
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
9
Ширина [мм]:
72
Ергономија:
Универзална
Механички движења:
По
Игра:
По
Тежина категорија:
Просечна
Тркало:
Инженерство
Максимална чувствителност [DPI]:
2500
Производител:
Logitech
Веб-страница на производителот:
Logitech.com
Висина [mm]:
113
Дебелина [mm]:
40
Должина на кабел [m]:
2
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206053830
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глувче Logitech G300s, gaming, црно
2,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ