1 / 5
Продадено
Слика на Глувче Logitech G102 Lightsync, сино
Слика на Глувче Logitech G102 Lightsync, сино
Слика на Глувче Logitech G102 Lightsync, сино
Слика на Глувче Logitech G102 Lightsync, сино
Слика на Глувче Logitech G102 Lightsync, сино

Глувче Logitech G102 Lightsync, сино

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,490 MKD.
2,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,276 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Лансиран:
26. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
6
Ергономија:
За десничарите
Игра:
По
Прилагодливи клучеви:
По
Тежина категорија:
Лесен (до 89 g)
Тркало:
Инженерство
Задно светло:
По
Синхронизација на RGB:
Logitech Lightsync
Код:
910-005801
Ширина mm:
62.2
Висина mm:
38,2
Дебелина мм:
116,6
Боја на грбот:
RGB
Доверливост:
100 %
Време на реакција ms:
1
Максимална чувствителност на DPI:
8 000
Пеша г.:
85
Производител:
Logitech
Веб-страница на производителот:
Logitech.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206089211
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глувче Logitech G102 Lightsync, сино
2,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ