1 / 7
E shitur
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME B560M-K - Intel B560
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME B560M-K - Intel B560
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME B560M-K - Intel B560
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME B560M-K - Intel B560
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME B560M-K - Intel B560
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME B560M-K - Intel B560
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME B560M-K - Intel B560

Pllakë amë ASUS PRIME B560M-K - Intel B560

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
123.03 €
113.31 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 107.91 €
Ju kurseni 9.73 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo pllakë amë me setin e çipave Intel B560 ofron një prizë Intel 1200 me mbështetje për procesorët e gjeneratës së 11-të Intel Core dhe gjeneratës së 10-të Core / Pentium Gold / Celeron. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie të llojit DDR4 (me dy kanale) me një kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje për frekuenca deri në 2933 MHz dhe deri në 5000 MHz OC. Nga ndërfaqet, pllaka ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë dhe 4x në bord), 6x USB 3.2 Gen1 (4x në panelin e pasmë, 2x në bord), 1x HDMI, 1x VGA, 1x PS / 2, 1x GLAN, 3x jack 3.5 mm dhe slote për zgjerim 1x PCI-E 4,0 x16 dhe 2x PCI-E 3,0 x1. Për hard disqet, ajo ka 6x lidhës SATA 6Gb / s dhe 2x lidhës M.2 (1x PCIe 4.0 x4 dhe 1x SATA / PCIe 3.0 x4). Pllaka është në formatin mATX.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
D-Sub:
Prizë:
1200 socket
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 10 - të, Intel - gjenerata e 11 - të
Për t'u përdorur në:
Lojë
Kodi:
90MB16S0-M0EAY0
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, D-Sub (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (1x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (4x)
XMP:
Extreme Memory Profile
Kartë zërimi:
Realtek ALC887/897 (7.1CH)
Gjerësia mm:
244
Trashësia mm:
211
Kontrollor SATA 6GBs:
PCI-E 4.x:
Përmasat e pllakës mm:
244 x 211
Kapaciteti maksimal i memories GB:
64
Frekuenca maksimale operuese MHz:
5000
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i sloteve PCI-Express x1:
2
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kontrollor USB 3.2 Gen1:
Lansuar:
4. 3. 2021
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Chipset:
Intel B560
Lloji i pllakës amë:
Micro-ATX
Për procesorë:
Intel
Kontrollor LAN:
Kontrollor USB 2.0:
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
HDMI:
PCI-E 3.x:
Kontrollor M.2:
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Fan (1x 4pin), Fan CPU (1x 4pin), M.2 PCI-E 4.0 (1x), M.2 SATA/PCI-E 3.0 (1x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (2x), USB 3.2 Gen 1 (1x)
Vendi i prodhimit:
Kina
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Pllakë amë ASUS PRIME B560M-K - Intel B560
113.31 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo