1 / 7
E shitur
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME A520M-E - AMD A520
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME A520M-E - AMD A520
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME A520M-E - AMD A520
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME A520M-E - AMD A520
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME A520M-E - AMD A520
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME A520M-E - AMD A520
Foto e Pllakë amë ASUS PRIME A520M-E - AMD A520

Pllakë amë ASUS PRIME A520M-E - AMD A520

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
87.37 €
84.13 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 80.12 €
Ju kurseni 3.24 €
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Është një pllakë amë me chipset AMD A520. Ajo ofron prizë AM4 me mbështetje për procesorët e gjeneratës së 3-të AMD Ryzen. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie të llojit DDR4 me një kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 4600 MHz. Lidhësit e brendshëm janë: ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Fan (1x), Fan CPU (1x), M.2 SATA / PCI-E 3.0 (1x), SATA 6Gb / s (4x), TPM, USB 2.0 (2x) , USB 3.2 Gen 1 (1x). Lidhësit e pasëm: 3.5mm jack (3x) 7.1CH, D-Sub (1x), DVI-D (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb / s (1x), PS / 2 (1x), USB 2.0 Type- A (2x), USB 3.2 Gen 1 Type-A (4x), USB 3.2 Gen 2 Type-A (1x), USB 3.2 Gen 2 Type-C (1x). Poashtu, pllaka përmban D-Sub, HDMI, DVI dhe USB Type-C. Kjo pllakë amë përfshin kontrollorin LAN, USB 2.0, USB 3.2 Gen2, M.2, RAID, USB 3.2 Gen1, SATA 6 Gb / s. Ka 1 slot PCI-Express x16 dhe 2 slote PCI-Express x1. Pllaka mbështet disqet M.2 PCI-E / SATA 2242-80 (1x). Pllaka është në format Micro-ATX.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i sloteve PCI-Express x16:
1
Numri i sloteve të CPU-së:
1
HDMI:
Kontrollor RAID:
DVI:
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
D-Sub:
PCI-E 3.x:
Kontrollor USB 2.0:
USB-C:
Kontrollor M.2:
Kontrollor USB 3.2 Gen2:
Kontrollor USB 3.2 Gen1:
Numri i sloteve për memorie:
2
Numri i sloteve PCI-Express x1:
2
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Lloji i pllakës:
Micro-ATX
Për procesorë:
AMD
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Trashësia [mm]:
221
Gjerësia [mm]:
226
Frekuenca maksimale e memories operative RAM [MHz]:
4600
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 221
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Niveli i RAID:
0-striping, 1-mirroring, 10-mirroring
Kartë zërimi:
Realtek ALC887 (7.1CH)
Gjenerata e procesorit:
3
Konektor në panelin e pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, D-Sub (1x), DVI-D (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (1x), USB 2.0 Type-A (2x), USB 3.2 Gen 1 Type-A (4x), USB 3.2 Gen 2 Type-A (1x), USB 3.2 Gen 2 Type-C (1x)
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-E/SATA 2242-80 (1x)
Për t'u përdorur në:
Firemní, Multimediální
Çipset:
AMD A520
Konektor të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Fan (1x), Fan CPU (1x), M.2 SATA/PCI-E 3.0 (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x), USB 3.2 Gen 1 (1x)
Prizë:
AM4 socket
Uebfaqja e prodhuesit:
asus.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4718017826365
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Pllakë amë ASUS PRIME A520M-E - AMD A520
84.13 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo