1 / 5
Продадено
Слика на Матична плоча ASRock B550 Steel Legend - AMD B550
Слика на Матична плоча ASRock B550 Steel Legend - AMD B550
Слика на Матична плоча ASRock B550 Steel Legend - AMD B550
Слика на Матична плоча ASRock B550 Steel Legend - AMD B550
Слика на Матична плоча ASRock B550 Steel Legend - AMD B550

Матична плоча ASRock B550 Steel Legend - AMD B550

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
233.82 €
214.32 €
со ДДВ Без ДДВ 204.11 €
Заштеди 19.50 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
4710483931574
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Матична плоча ASRock B550 Steel Legend - AMD B550
214.32 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ