1 / 2
Продадено
Слика на XP-PEN Nibs, црна
Слика на XP-PEN Nibs, црна

XP-PEN Nibs, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
990 MKD.
890 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 848 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
13. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Код:
Nibs
Доверливост:
100 %
Производител:
XP-PEN
Боја:
ЦРНО
EAN:
46708578977
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
XP-PEN Nibs, црна
890 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ