1 / 4
Продадено
Слика на ЕМОС ламба за маса, црна
Слика на ЕМОС ламба за маса, црна
Слика на ЕМОС ламба за маса, црна
Слика на ЕМОС ламба за маса, црна

ЕМОС ламба за маса, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
5,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,398 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 8. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Светилка
Код:
1538161000
Постепено запирање на светлината:
По
Доверливост:
100 %
Осветлување флукс lm:
500
Излезна моќност W:
12
Волтажи В.:
240
Температура на бојата К.:
3000
Максимална температура на светлината [K]:
6 000
Производител:
Емос
Енергетска класа:
A
EAN:
8592920079997
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
ЕМОС ламба за маса, црна
5,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ