1 / 5
Продадено
Слика на Slider USB-блиц 32 GB, црно
Слика на Slider USB-блиц 32 GB, црно
Слика на Slider USB-блиц 32 GB, црно
Слика на Slider USB-блиц 32 GB, црно
Слика на Slider USB-блиц 32 GB, црно

Slider USB-блиц 32 GB, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9.57 €
со ДДВ Без ДДВ 8.11 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Материјали:
еластичен
Код:
98697
Ширина mm:
21
Висина mm:
11мм
Дебелина мм:
58,5
Пеша г.:
8
Капацитети GB:
16+
Теоретска брзина на пишување MB:
4
Теоретска брзина на читање МБ:
10
Боја:
ЦРНО
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
23942986973
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Slider USB-блиц 32 GB, црно
9.57 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ