1 / 2
Продадено
Слика на AUDIOQUEST EVERGREEN Конектор
Слика на AUDIOQUEST EVERGREEN Конектор

AUDIOQUEST EVERGREEN Конектор

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
3,890 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,297 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
92592060456
Лансиран:
19 март 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Звучници
Должина [m]:
0,6
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
CINCH
Од приклучокот:
CINCH (маж)
За конектори:
CINCH (маж)
Производител:
Аудио-барање
Боја:
Зелена
Вид на кабел:
Намалување
EAN:
0925920604568
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
AUDIOQUEST EVERGREEN Конектор
3,890 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ