1 / 2
Продадено
Слика на Фото-хартија Canon ZINK PAPER ZP-2030 за PV-123, 20 парчиња
Слика на Фото-хартија Canon ZINK PAPER ZP-2030 за PV-123, 20 парчиња

Фото-хартија Canon ZINK PAPER ZP-2030 за PV-123, 20 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,490 MKD.
1,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,178 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
22. 11. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Формат:
5x7,6
Тип на писмо:
Фото-хартија
Тип на површина:
Одлично
Број на листови во пакетот:
20
Код:
3214C002
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Vendi i prodhimit:
EAN:
4549292131352
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Фото-хартија Canon ZINK PAPER ZP-2030 за PV-123, 20 парчиња
1,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ