1 / 1
Продадено
Слика на Објектив Nikon Nikkor Z 50-250mm f4.5-6.3 DX

Објектив Nikon Nikkor Z 50-250mm f4.5-6.3 DX

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
35,290 MKD.
33,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 28,297 MKD.
Заштеди 1,900 MKD.
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
23. 10. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на леќа:
Зголемување, телефото
За тип на сензори:
APS-C
Тип на блиц:
Променлива
Бајонет:
Никон З.
Код:
JMA707DA
Доверливост:
100 %
Осветлување:
4,5-6,3
Пеша г.:
405
Максимална фокусна должина mm:
250
Минимална фокусна должина mm:
50
Дијаметар и филтрирање мм:
62
Фокусно растојание m:
0.5
Должина на леќата мм:
110
Дијаметри и леќи мм:
74
Производител:
Nikon
Производител на леќи:
Никор
Стабилизатор на оптик:
По
Vendi i prodhimit:
Tajland
EAN:
4960759900340
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Објектив Nikon Nikkor Z 50-250mm f4.5-6.3 DX
33,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ