1 / 1
Продадено
Слика на Лента за печатачи Brother TZE-461, црвена / црна

Лента за печатачи Brother TZE-461, црвена / црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
35.53 €
32.29 €
со ДДВ Без ДДВ 27.36 €
Заштеди 3.24 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
TZE461
Лансиран:
21 јануари 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Brother GL-100, Brother PT1100SB, Brother PT-6, Brother PT-8, Brother PT-10, Brother PT-11Q, Brother PT-12, Brother PT-12N, Brother PT-15, Brother PT-18R, Brother PT-18RKT, Brother PT-25, Brother PT-3
Производител:
Брат
Веб-страница на производителот:
Brother.com
Тип на уред:
Лента
Боја на кертриџ:
Црна, црвена (виолетова / магента)
За печатари:
Брат
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4977766686389
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Лента за печатачи Brother TZE-461, црвена / црна
32.29 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ