1 / 1
Слика на Лента за печатач Brother TZE-FX631

Лента за печатач Brother TZE-FX631

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
27.42 €
25.80 €
со ДДВ Без ДДВ 21.86 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Нашата понуда сега вклучува и врвни производи од производителот за печатење, компанијата Brother. Brother е светски познат производител на печатачи и слични уреди. Исто така, компанијата има различни видови додатоци во своето портфолио. Овој пат ни нуди додатоци во форма на касета TZE-FX631, која е наменета за печатачи со етикети за самолепливи Brother P-touch. Лентата има ширина од 12 мм. Позадината за печатење е жолта, а печатениот фонт е црн.
Оригинални додатоци:
По
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
TZEFX631
Код:
TZEFX631
Лансиран:
18 јануари 2014 година, 18. 1. 2014
Вид на потрошен материјал::
Вид на потрошен материјал:
Тип на уред:
Лента
Боја на кертриџ:
Црна, жолта
Боја на тонер (кертриџ)::
Црна/жолта
За печатари:
Брат
Производител:
Брат, Брат
Веб-страница на производителот:
Brother.com, Веб-страница на производителот:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4977766691772
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Лента за печатач Brother TZE-FX631
25.80 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ