1 / 1
Продадено
Слика на Лента за 3Д печатење, PETG, 1,75 мм, 1 кг, транспарентно зелена

Лента за 3Д печатење, PETG, 1,75 мм, 1 кг, транспарентно зелена

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.02 €
40.40 €
со ДДВ Без ДДВ 34.24 €
Заштеди 1.62 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
7. 8. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Материјали:
PETG
Код:
F175PETG_TGR
Пеша г.:
1000
Дебелина на 3Д-филамент мм:
1.75
Боја на касетата со тонер:
Транспарентно, жолто
Производител:
Пластика Младец
Веб-страница на производителот:
Plastymladec.cz
Тип на уред:
3D
EAN:
8594185640745
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Лента за 3Д печатење, PETG, 1,75 мм, 1 кг, транспарентно зелена
40.40 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ