1 / 2
Foto e Mauspad Kensington, i zi / i kaltër
Foto e Mauspad Kensington, i zi / i kaltër

Mauspad Kensington, i zi / i kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.50 €
33.88 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28.71 €
Ju kurseni 1.62 €
-5%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Qëndrimi i gjatë më kompjuter, përveç që është i lodhshëm për sytë, është i dëmshëm edhe për trupin. Prandaj, është e rëndësishme të përdorni mauspad ergonomik për ta përmirësuar komoditetin që e ndjeni gjatë qëndrimit në kompjuter. Mauspadi-i me xhel Kensington Duo është i ndërtuar enkas për rritjen e komoditetin të kyçeve të dorës, ndërsa njëkohësisht ofron performancë maksimale dhe lëvizje precize në ekran. Ky mauspad vjen me kombinim të ngjyrës së zezë dhe të kaltër.


Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajni:
Zezë, kaltër
Uebfaqja e prodhuesit:
kensington.com
Data e lansimit:
10 Maj 2011
Për t'u përdorur në:
Ergonomik
Materiali:
Gel
EAN:
636638006239
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mauspad Kensington, i zi / i kaltër
33.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo