1 / 1
Продадено
Слика на Компактен телефото објектив Sony 55-210mm f / 4,5-6,3 OSS, црна

Компактен телефото објектив Sony 55-210mm f / 4,5-6,3 OSS, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
445.05 €
381.68 €
со ДДВ Без ДДВ 323.45 €
Заштеди 63.37 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
SEL55210B.AE
Лансиран:
29 март 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Пеша [g]:
345
Наменето за:
Камери со отстранливи леќи
Минимална фокусна должина [mm]:
55
Максимална фокусна должина [mm]:
210
Дијаметар и филтрирање [mm]:
49
Тип на леќа:
Со зголемување
За тип на сензори:
APS-C
Тип на блиц:
Променлива
Бајонет:
Сони Е.
Производител:
Сони
Веб-страница на производителот:
Sony.cz
Отворање:
4.5 - 6.3
Фокусно растојание [m]:
1
Дијаметри и леќи [mm]:
63,8
Леќа / должина на леќата [мм]:
108
Производител на леќи:
Сони
Стабилизатор на оптик:
По
EAN:
4905524958706
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Компактен телефото објектив Sony 55-210mm f / 4,5-6,3 OSS, црна
381.68 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ