1 / 1
E shitur
Foto e Maus HP 3-Button Laser

Maus HP 3-Button Laser

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
17.67 €
16.05 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 15.28 €
Ju kurseni 1.62 €
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania HP prodhon laptopë dhe aksesorë të kualitetit të lartë. HP tani sjellë mausin laserik HP H4B81AA tri butonësh për shfrytëzim të përgjithshëm. Ky maus shfrytëzon një sensor standard me rezolucion 1000 dpi, i cili siguron përputhje me të gjitha portet. Ky model është i përshtatshëm për djathtakë dhe majtakë. Forma kompakte e këtij mausi do t'iu japë kontroll maksimal në desktopin tuaj dhe më gjerë. Lidhet me kompjuterin me një port USB.
Kodi i prodhuesit:
H4B81AA
Lansuar:
28 Shkurt 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Pesha [g]:
102
Senzor i lëvizjes:
Laser
Numri i butonëve:
3
Gjerësia [mm]:
62.9
Ergonomia:
Universal
Lëvizje mekanike:
Kategoria e peshës:
Mesatar
Prodhuesi:
HP
Lartësia [mm]:
37,3
Trashësia [mm]:
115
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
EAN:
887111187130
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus HP 3-Button Laser
16.05 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo