1 / 2
Слика на Wacom пенкала за Intous
Слика на Wacom пенкала за Intous

Wacom пенкала за Intous

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,990 MKD.
2,890 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,449 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-4%

Само уште 7
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Квалитетни игли, т.е. пенкала за допир се наменети за разни уреди со екран на допир како многу практичен додаток. Стајлусите работат со повеќето таблети, паметни телефони или компјутери со екран на допир. Ова специјално пенкало обезбедува предност да ги замените прстите, помагајќи таблетот да биде чист и без дамки. Пишувањето со Стајлус е многу природно и точно, бидејќи наликува на пишување со класично пенкало. Овoj Стајлус е совршена алатка за уредување фотографии, креирање цртежи, скици или дигитални цртежи. Цртежот со оваа игла е многу природен. Иглата е безжична со 1.024 нивоа на притисок и странично копче што може да се програмира. Овoj Стајлус е специјално дизајниран за употреба со Intuos Comic Blue, Intuos Comic, Intuos Draw, Intuos Draw White, Intuos Art Blue Medium, Intuos Art Black Medium, Intuos Art Blue Small, Intuos Art Black Small и Intuos Photo.
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Користено со:
Wacom Intuos CTH-490, Wacom Intuos CTH-690, Wacom Intuos CTL-490
Користи со брендови:
Ваком
Код на производителот:
LP190K
Код:
LP190K
Лансиран:
3 декември 2015 година, 3. 12. 2015
Компатибилност:
Wacom Intuos CTH-490, Wacom Intuos CTH-690, Wacom Intuos CTL-490
Стапка на неуспех:
Непознато
Производител:
Ваком, Ваком
Веб-страница на производителот:
Wacom.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4949268619592
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Wacom пенкала за Intous
2,890 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ