1 / 3
Продадено
Слика на Кулер Noctua NF-R8-1200 редукс, 140 мм, сива боја
Слика на Кулер Noctua NF-R8-1200 редукс, 140 мм, сива боја
Слика на Кулер Noctua NF-R8-1200 редукс, 140 мм, сива боја

Кулер Noctua NF-R8-1200 редукс, 140 мм, сива боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
21.12 €
17.71 €
со ДДВ Без ДДВ 16.87 €
Заштеди 3.41 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
NF-R8 redux-1200
Лансиран:
8 јули 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
80 x 80 x 25
Тип на батерија:
Пластика
Брзина на течноста за ладење [вртежи во минута]:
1 200
Ниво на бучава (dB):
9,1
Големина на вентилаторот:
80 x 80
Задно светло:
Веќе
Производител:
Ноктуа
Веб-страница на производителот:
Noctua.at
Вид на течноста за ладење:
активен
EAN:
4716123315353
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кулер Noctua NF-R8-1200 редукс, 140 мм, сива боја
17.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ