1 / 3
Продадено
Слика на Кулер Noctua NF-B9 PWM-1600 редукс, 92 мм
Слика на Кулер Noctua NF-B9 PWM-1600 редукс, 92 мм
Слика на Кулер Noctua NF-B9 PWM-1600 редукс, 92 мм

Кулер Noctua NF-B9 PWM-1600 редукс, 92 мм

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17.68 €
со ДДВ Без ДДВ 16.84 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
NF-B9 redux-1600 PWM
Лансиран:
2 јули 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
92 x 92 x 25
Тип на батерија:
Пластика
Брзина на течноста за ладење [вртежи во минута]:
1 600
Ниво на бучава (dB):
17,6
Големина на вентилаторот:
92 x 92
Задно светло:
Веќе
Производител:
Ноктуа
Веб-страница на производителот:
Noctua.at
Вид на течноста за ладење:
активен
Контрола на брзината:
Автоматски
EAN:
4716123315315
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кулер Noctua NF-B9 PWM-1600 редукс, 92 мм
17.68 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ