1 / 7
Продадено
Слика на Кулер Noctua NF-A8 FLX, 80 mm
Слика на Кулер Noctua NF-A8 FLX, 80 mm
Слика на Кулер Noctua NF-A8 FLX, 80 mm
Слика на Кулер Noctua NF-A8 FLX, 80 mm
Слика на Кулер Noctua NF-A8 FLX, 80 mm
Слика на Кулер Noctua NF-A8 FLX, 80 mm
Слика на Кулер Noctua NF-A8 FLX, 80 mm

Кулер Noctua NF-A8 FLX, 80 mm

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.17 €
22.55 €
со ДДВ Без ДДВ 21.48 €
Заштеди 1.62 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
NF-A8 FLX
Лансиран:
23 септември 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
80 x 80 x 25
Тип на батерија:
Пластика
Брзина на течноста за ладење [вртежи во минута]:
2 000
Ниво на бучава (dB):
16,1
Големина на вентилаторот:
80 x 80
Задно светло:
Веќе
Производител:
Ноктуа
Веб-страница на производителот:
Noctua.at
Контрола на брзината:
Прирачник
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4716123315483
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кулер Noctua NF-A8 FLX, 80 mm
22.55 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ