1 / 4
Продадено
Слика на Кулер Noctua NF-A6x25 FLX, 60 mm
Слика на Кулер Noctua NF-A6x25 FLX, 60 mm
Слика на Кулер Noctua NF-A6x25 FLX, 60 mm
Слика на Кулер Noctua NF-A6x25 FLX, 60 mm

Кулер Noctua NF-A6x25 FLX, 60 mm

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
20.96 €
со ДДВ Без ДДВ 19.96 €
Заштеди 1.62 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
NF-A6x25 FLX
Лансиран:
19 октомври 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
60 x 60 x 25
Тип на батерија:
Пластика
Брзина на течноста за ладење [вртежи во минута]:
3 000
Ниво на бучава (dB):
19,3
Големина на вентилаторот:
60 x 60
Задно светло:
Веќе
Производител:
Ноктуа
Веб-страница на производителот:
Noctua.at
EAN:
4716123314707
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кулер Noctua NF-A6x25 FLX, 60 mm
20.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ