1 / 1
Продадено
Слика на Вентилатор AIREN RedWings92 Deluxe, 92 mm, црвено-црна

Вентилатор AIREN RedWings92 Deluxe, 92 mm, црвено-црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.84 €
11.22 €
со ДДВ Без ДДВ 10.68 €
Заштеди 1.63 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
AIREN - FRW92D
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
92 x 92 x 25
Брзина на течноста за ладење [вртежи во минута]:
1 400
Ниво на бучава (dB):
14,9
Големина на вентилаторот:
92 x 92
Брзина на воздухот (CFM):
32,2
Задно светло:
Веќе
Производител:
Аирен
Веб-страница на производителот:
Airentec.com
EAN:
8591897030093
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Вентилатор AIREN RedWings92 Deluxe, 92 mm, црвено-црна
11.22 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ