1 / 1
Продадено
Слика на Кутија за поврзување на кабел Solarix CAT6A STP 8p8c LSA + / Krone KRJS45-VEB6A

Кутија за поврзување на кабел Solarix CAT6A STP 8p8c LSA + / Krone KRJS45-VEB6A

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19.31 €
16.06 €
со ДДВ Без ДДВ 13.61 €
Заштеди 3.24 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
13180095
Лансиран:
7. 4. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Компјутер, мрежи
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
Без конектор (приклучок)
Од приклучокот:
Без конектор (приклучок)
За конектори:
Без конектор (приклучок)
Производител:
Соларикс
Вид на кабел:
Намалени
EAN:
8595684700992
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кутија за поврзување на кабел Solarix CAT6A STP 8p8c LSA + / Krone KRJS45-VEB6A
16.06 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ