1 / 4
Продадено
Слика на Кутија за монтирање на ѕид Masterlan, 520x400x180, метална, со клуч, IP20
Слика на Кутија за монтирање на ѕид Masterlan, 520x400x180, метална, со клуч, IP20
Слика на Кутија за монтирање на ѕид Masterlan, 520x400x180, метална, со клуч, IP20
Слика на Кутија за монтирање на ѕид Masterlan, 520x400x180, метална, со клуч, IP20

Кутија за монтирање на ѕид Masterlan, 520x400x180, метална, со клуч, IP20

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
67.98 €
56.62 €
со ДДВ Без ДДВ 53.93 €
Заштеди 11.36 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Монтирани на идот
Врата со заклучена врата:
По
Даер:
метал
Код:
MWB-52-40-18-VXZ-W
Пеша кг:
6.8
Ширина mm:
520
Висина mm:
400
Дебелина мм:
180
Производител:
Мастерлан
Боја:
Бело
EAN:
803560710651
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кутија за монтирање на ѕид Masterlan, 520x400x180, метална, со клуч, IP20
56.62 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ