1 / 4
Продадено
Слика на ICY BOX IB- 273StU3, Кутија за надворешен тврд диск USB 3.0, црна
Слика на ICY BOX IB- 273StU3, Кутија за надворешен тврд диск USB 3.0, црна
Слика на ICY BOX IB- 273StU3, Кутија за надворешен тврд диск USB 3.0, црна
Слика на ICY BOX IB- 273StU3, Кутија за надворешен тврд диск USB 3.0, црна

ICY BOX IB- 273StU3, Кутија за надворешен тврд диск USB 3.0, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
32.29 €
25.80 €
со ДДВ Без ДДВ 21.86 €
Заштеди 6.49 €
-20%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Надворешна кутија со алуминиумска конструкција за поврзување на хард диск од 2,5 инчи со SATA интерфејс, надворешен USB 3.0 интерфејс, поддршка за Plug and Play, Hot Swap.

Гаранција за производителот:
1 година
Внатрешна технологија:
SATA
Тип на рамка:
Странски
Веб-страница на производителот:
raidsonic.de
Пристанишна технологија:
USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1
Поддржани формати на дискови ["]:
2,5
Датум на лансирање:
23 април 2013 година...
EAN:
4250078185628
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
ICY BOX IB- 273StU3, Кутија за надворешен тврд диск USB 3.0, црна
25.80 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ