1 / 3
Продадено
Слика на Кутија за Hard disk HDD Transcend Upgrade Kit, 2.5"
Слика на Кутија за Hard disk HDD Transcend Upgrade Kit, 2.5"
Слика на Кутија за Hard disk HDD Transcend Upgrade Kit, 2.5"

Кутија за Hard disk HDD Transcend Upgrade Kit, 2.5"

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
40.47 €
38.85 €
со ДДВ Без ДДВ 32.92 €
Заштеди 1.63 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Комплетот за надградба TRANSCEND има издржлив гумен дизајн. Ова гарантира постабилно ракување и лесно можете да го однесете насекаде со вас. Пакетот вклучува USB кабел. Димензиите на производот се 80,8х18,8х129,5мм.

Гаранција за производителот:
1 година
Внатрешна технологија:
SATA
Тип на рамка:
Странски
Пристанишна технологија:
USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1
Поддржани формати на дискови ["]:
2,5
Датум на лансирање:
2 август 2016 година...
EAN:
7605578356226
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кутија за Hard disk HDD Transcend Upgrade Kit, 2.5"
38.85 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ