1 / 22
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
Слика на Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut

Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,290 MKD.
2,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,771 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-9%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Опис на производот
Стерео слушалки Logitech H150
H150 е слушалка Logitech за комуникација преку Интернет, игри и видео конференции или за уживање во музика во посебен дизајн. Станува збор за слушалки со микрофон во многу соодветен дизајн над главата, кој е достапен во три варијанти на бои - бела, сина и розова.


Удобност при слушање и комуникација
Извинете, недостасува описот на сликата. Поширокото ниво на репродукција на звук го прави звукот совршено реален, овој систем нуди поголема приватност отколку традиционалните звучници, особено кога корисникот слуша лични пораки и комуницира преку Интернет. Покрај тоа, удобноста е надополнета со поместени звучници и лесна конструкција, благодарение на што слушалките се флексибилни и секогаш подготвени за употреба.

Лесно за поставување
Микрофонот може да се помести лево или десно, така што корисникот може да избере што е поудобно за него. Лентата за глава е исто така прилагодлива, а удобните слушалки исто така ја зголемуваат удобноста.

Квалитет на Logitech
Извинете, недостасува описот на сликата. Logitech е светски позната компанија која се занимава со производство на компјутерски периферни уреди, особено звучници, тастатури, глувци, веб камери и мали додатоци. Обезбедува висок квалитет и исклучителна сигурност по вистинска цена, но со квалитетот што го добивате со производите на Logitech.

Клучни својства
На кабелот има контролен панел за исклучување или зголемување на јачината на звукот и исклучување на микрофонот. Кабелот е завршен со конектор од 3,5 мм, може да се поврзе со компјутер, MP3 плеер, таблет, PDA, паметен телефон и други уреди со конектор од овој тип.
Гаранција за производителот:
1 година
Микрофон:
По
Стапка на неуспех:
Непознато
Тип слушатели:
За канцеларијата
Веб-страница на производителот:
logitech.com
Конектор:
3,5 mm (TRS)
Датум на лансирање:
12 август 2011 година...
Доверливост:
96 %
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206028586
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки со микрофон Logitech H150, Coconut
2,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ