1 / 4
Продадено
Слика на Слушалки GIGABYTE AORUS H5, црне
Слика на Слушалки GIGABYTE AORUS H5, црне
Слика на Слушалки GIGABYTE AORUS H5, црне
Слика на Слушалки GIGABYTE AORUS H5, црне

Слушалки GIGABYTE AORUS H5, црне

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,489 MKD.
5,990 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 5,076 MKD.
Заштеди 499 MKD.
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
GP-AORUS H5
Лансиран:
18. 9. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Пеша [g]:
285
Конектори:
2
Минимален опсег на фреквенција [Hz]:
20
Максимален опсег на фреквенција [kHz]:
20
Импеданса [Ом]:
32
Чувствителност [dB - SLP]:
100
Игра:
По
Микрофон:
По
Тип слушатели:
Слушалки, слушалки
Задно светло:
RGB
Гласовна команда:
На кабелот
Големина на звучникот [мм]:
50
Производител:
GIGABYTE
Конектор:
3,5 mm (TRS), USB-A
Должина на кабел [m]:
3
EAN:
4719331550431
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки GIGABYTE AORUS H5, црне
5,990 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ