1 / 4
Слика на Слушалки Genesis Argon 110, црни / црвени
Слика на Слушалки Genesis Argon 110, црни / црвени
Слика на Слушалки Genesis Argon 110, црни / црвени
Слика на Слушалки Genesis Argon 110, црни / црвени

Слушалки Genesis Argon 110, црни / црвени

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,679 MKD.
1,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,093 MKD.
Заштеди 389 MKD.
-24%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
2
Игра:
По
Микрофон:
тобоган
Тип слушатели:
Слушалки, слушалки
Гласовна команда:
На кабелот
Доверливост:
100 %
Должина на кабел м:
1.8
Минимален опсег на фреквенција Hz:
20
Максимален опсег на фреквенција kHz:
20
Чувствителност dB - SLP:
108
Импеданса Ом:
32
Големина на звучникот мм:
40
Лансиран на:
19. 11. 2019
Производител:
Битие
Веб-страница на производителот:
Genesis-zone.comen
Конектор:
3,5 mm TRS
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
5901969420142
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Genesis Argon 110, црни / црвени
1,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ