1 / 12
Продадено
Слика на Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна
Слика на Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна
Слика на Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна
Слика на Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна
Слика на Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна
Слика на Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна
Слика на Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна
Слика на Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна
Слика на Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна
Слика на Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна
Слика на Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна
Слика на Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна

Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
5,690 MKD.
5,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,653 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
3. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
1
Игра:
По
Микрофон:
тобоган
Специјална опрема:
Намалувач (3,5 мм 4 пин до 2x 3 пин приклучок)
Тип слушатели:
Слушалки, слушалки
Гласовна команда:
Na sluc
Код:
CA-9011208-EU
Доверливост:
100 %
Пеша г.:
394
Минимален опсег на фреквенција Hz:
20
Максимален опсег на фреквенција kHz:
30
Чувствителност dB - SLP:
-42
Импеданса Ом:
32
Големина на звучникот мм:
50
Начини на поврзување:
1x 3,5 mm, 2x 3,5 mm
Производител:
Корсар
Веб-страница на производителот:
Corsair.com
Платформа:
Компјутер, PS4, прекинувач, XONE
Конектор:
3,5 мм (TRRS)
EAN:
840006622208
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Слушалки Corsair VOID Elite стерео, црна
5,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ