1 / 7
Продадено
Слика на Кутија за компјутер Zalman Z1 Neo, црна
Слика на Кутија за компјутер Zalman Z1 Neo, црна
Слика на Кутија за компјутер Zalman Z1 Neo, црна
Слика на Кутија за компјутер Zalman Z1 Neo, црна
Слика на Кутија за компјутер Zalman Z1 Neo, црна
Слика на Кутија за компјутер Zalman Z1 Neo, црна
Слика на Кутија за компјутер Zalman Z1 Neo, црна

Кутија за компјутер Zalman Z1 Neo, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
69.04 €
61.49 €
со ДДВ Без ДДВ 58.56 €
Заштеди 7.54 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
Z1 NEO
Лансиран:
11 ноември 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 mm приклучок (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Вид на напојување:
ATX
Без напојување:
По
Локација на напојувањето (ПСУ):
ДОЛУ
USB 3.0:
По
USB конектори:
По
Аудио приклучок:
По
Број на аудио конектори:
2
Број на порти USB-A 2.0:
2
Број на ладилни места:
3
Број на фанови:
3
Транспарентен страничен панел:
По
Димензии на кутијата:
203 x 445 x 464
Број на USB конектори:
3
Специјална опрема:
Монтирање без завртки, вентилиран преден дел, филтер за прашина, про transparentирна страна
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Број на слотови:
Екстериер 5,25 "(1x), внатрешност 2,5" (5x), внатрешност 3,5 "(4x)
Слотови за течноста за ладење:
Монтирана 2х120мм ЛЕД + 1х120мм, предна 2х120мм, задна 1х120мм
Комплет за ладење:
2х120 мм ЛЕР + 1х120 мм
Места за ладење:
Предна 2x120mm, задна 1x120mm
Производител:
Залман
Пеша [кг]:
4,4
Боја:
ЦРНО
Вид на ложа:
Среда моќ
Број на внатрешен простор на дискот 3,5 ":
4
Број на надворешен простор на тврдиот диск 3,5 ":
1
Број на внатрешен простор на дискот 2,5 ":
5
Максимална должина на картичката [см]:
37,5
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, ITX, Micro-ATX
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1:
1
Број на слотови за картички:
7
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8809213768439
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кутија за компјутер Zalman Z1 Neo, црна
61.49 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ