1 / 5
Продадено
Слика на Футрола за лаптоп Dell Premier (9550), црно
Слика на Футрола за лаптоп Dell Premier (9550), црно
Слика на Футрола за лаптоп Dell Premier (9550), црно
Слика на Футрола за лаптоп Dell Premier (9550), црно
Слика на Футрола за лаптоп Dell Premier (9550), црно

Футрола за лаптоп Dell Premier (9550), црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
90.70 €
85.83 €
со ДДВ Без ДДВ 72.74 €
Заштеди 4.87 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
460-BBVF
Лансиран:
9 јуни 2016 година
Тип на батерија:
обвивка
Наменето за:
Лаптоп
Надворешни димензии:
391,2 x 276,9 x 7,6
Производител:
Дел
Боја:
ЦРНО
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
5397064019914
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Футрола за лаптоп Dell Premier (9550), црно
85.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ