1 / 13
Продадено
Слика на Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело
Слика на Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело
Слика на Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело
Слика на Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело
Слика на Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело
Слика на Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело
Слика на Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело
Слика на Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело
Слика на Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело
Слика на Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело
Слика на Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело
Слика на Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело
Слика на Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело

Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
280.52 €
272.41 €
со ДДВ Без ДДВ 259.44 €
Заштеди 8.11 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
2. 12. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 3,2 Gen 1 (2x)
Материјали:
Челик
Број на ладилни места:
6
Специјална опрема:
Менаџер за кабли, мрежна предна вентилација, филтер за вентилација, про transparentирни странични панели
Задно светло:
По
Параметри на моќност:
Без напојување, стандардна поддршка за ATX, локација на дното
Број на слотови:
Внатрешност 2,5 "(3х), внатрешност 3,5" (2х)
Систем за ладење на вода:
Горна 120/140/240 / 280 mm, предна 120/140 / 240 mm, долна 120/140/240 / 280 mm
Простор за течност за ладење:
Горна 2x120 / 140 mm, предна 2x120 / 140 mm, долна 2x120 / 140 mm
Синхронизација на RGB:
КОРСЕАРСКО ИВЦЕ
Код:
CC-9011137-WW
Број на монтирани ладилници:
2
Пеша кг:
7,1
Ширина mm:
280
Висина mm:
351
Дебелина мм:
398
Максимална должина на картичката mm:
300
Максимална висина на течноста за ладење на процесорот mm:
180
Интегрирана течност за ладење:
2x120mm RGB
Поддршка за ладилник за вода:
120мм, 140мм, 240мм, 280мм
Големина на три слободни позиции за течноста за ладење:
120мм, 140мм
Производител:
Корсар
Веб-страница на производителот:
Corsair.com
Боја:
ЦРНО
Поддржани формати на матични плочи:
Микро-ATX
Број на слотови за картички:
4
EAN:
843591065238
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште за компјутер Corsair 280X RGB, бело
272.41 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ