1 / 7
E shitur
Foto e Mbrojtëse Samsung për Samsung Galaxy A52, transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung për Samsung Galaxy A52, transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung për Samsung Galaxy A52, transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung për Samsung Galaxy A52, transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung për Samsung Galaxy A52, transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung për Samsung Galaxy A52, transparente
Foto e Mbrojtëse Samsung për Samsung Galaxy A52, transparente

Mbrojtëse Samsung për Samsung Galaxy A52, transparente

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
30.64 €
29.02 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 24.59 €
Ju kurseni 1.62 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo mbrojtëse është punuar nga silikoni cilësor që nuk rrëshqet nga dora. Mbron celularin nga dëmtimet dhe papastërtitë pa e penguar çasjen në të dhe funksionet e tij. Ka një element për mbështetje dhe është transparente.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A52
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Samsung
Materiali:
TPU
Kodi:
EF-JA525CTEGWW
Lansuar:
24. 3. 2021
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Ngjyra:
Tejdukshëm
Lloji i mbështjellësit:
Mbulesa e pasme
EAN:
8806090861758
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse Samsung për Samsung Galaxy A52, transparente
29.02 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo