1 / 14
Продадено
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно
Слика на Куќиште NZXT H710i, црно

Куќиште NZXT H710i, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
222.12 €
со ДДВ Без ДДВ 211.54 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
14. 8. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Материјали:
Челик
Број на ладилни места:
7
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Број на слотови:
Долна облека: долна облека од 2.5 "(7x), 3.5" (2-4x)
Монтирани ладилници:
1x140mm + 3x120mm
Код:
CA-H710I-B1
Број на монтирани ладилници:
4
Пеша кг:
12.3
Ширина mm:
230
Висина mm:
516
Дебелина мм:
494
Максимална должина на картичката mm:
413
Максимална висина на течноста за ладење на процесорот mm:
185
Производител:
NZXT
Веб-страница на производителот:
Nzxt.com
Боја:
ЦРНО
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, проширен ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Број на слотови за картички:
9
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
5060301694938
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште NZXT H710i, црно
222.12 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ