1 / 4
Продадено
Слика на Cellularline Book Куќиште на спојката за Samsung Galaxy A42 (5G), сив
Слика на Cellularline Book Куќиште на спојката за Samsung Galaxy A42 (5G), сив
Слика на Cellularline Book Куќиште на спојката за Samsung Galaxy A42 (5G), сив
Слика на Cellularline Book Куќиште на спојката за Samsung Galaxy A42 (5G), сив

Cellularline Book Куќиште на спојката за Samsung Galaxy A42 (5G), сив

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6.42 €
6.34 €
со ДДВ Без ДДВ 5.37 €
Заштеди 0.08 €
-1%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Samsung Galaxy A42 5G
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Самсунг
Материјали:
СТП кожа
Код:
BOOKCLU3GALA42K
Лансиран:
Лансиран
Производител:
CellularLine
Боја:
ЦРНО
Вид на обвивка:
Јас капак
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Cellularline Book Куќиште на спојката за Samsung Galaxy A42 (5G), сив
6.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ