1 / 1
E shitur
Foto e Çantë Lenovo IDEA, për laptop 15.6", e zezë

Çantë Lenovo IDEA, për laptop 15.6", e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
123.03 €
116.55 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 98.77 €
Ju kurseni 6.48 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Çanta e shpinës e projektuar mirë që është aq e fortë dhe e qëndrueshme për t’i bërë ballë edhe trajtimit më të kërkuar dhe në të njëjtën kohë elegante për t’u përshtatur në mënyrë të përsosur në brendësi të një zyre moderne. Ndërtimi i saj i lehtë i papërshkueshëm nga moti dhe kapaciteti i rregullueshëm ofrojnë shkathtësi për ditët e punës dhe fundjavave. Mbani laptopin tuaj, elektronikën dhe të gjitha gjërat e organizuara dhe të mbrojtura nga gjërat e tjera. Ruani veshje ose këpucë në xhep të ventiluar të veçantë. Dimensionet e saj janë 480 x 300 x 190 mm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Çantë shpine
Dizajnuar për:
Laptop
Dimensionet e jashtme:
480 x 300 x 190
Kodi:
GX40W72797
Pesha kg:
0.92
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Lartësia e brendshme e laptopit mm:
23
Përmasat e brendshme të laptopit deri në mm:
260
Lansuar më:
16. 1. 2020
Prodhuesi:
Lenovo
Ngjyra:
Zezë
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë Lenovo IDEA, për laptop 15.6", e zezë
116.55 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo